Cykl koncertów RE: STARS to nowa (realizowana od 2017 r.) inicjatywa na kulturalno-muzycznej mapie Krakowa, oddająca hołd wyjątkowym muzykom - wykonawcom, wybitnym lecz niejednoznacznym artystom, których twórczość, osobowość sceniczna i droga życiowa – nawet po śmierci – budzi wciąż wielkie emocje.

Ideą projektu muzycznego RE: STARS jest nie tylko upamiętnienie tych artystów i ocalenie od zapomnienia ich dorobku, ale przede wszystkim stworzenie miejsca do ambitnego „pokazania się” piosenkarskich talentów w różnym wieku, przy solidnym, profesjonalnym wsparciu specjalistów.

Projekt RE:STARS łączy pokolenia i różne gusty muzyczne, wspiera pasjonatów muzyki, których celem jest osiągnięcie najwyższego kunsztu wykonawczego.

Pierwszy koncert z cyklu - „Tribute to Amy Winehouse” - miał miejsce w Krakowie, w maju 2017 r. i okazał się dużym sukcesem. Obecnie trwają przygotowania do drugiej edycji: koncert „Tribute to Violetta Villas” odbędzie się 12 maja 2018 r.

Kim jesteśmy?

Pod nazwą KK Promotion działa grupa osób zaangażowanych w projekt RE: STARS.  Są to pomysłodawczynie projektu:

dr hab. Bogusława Hubisz-Sielska
Pedagog Akademii Muzycznej w Krakowie, założycielka Konserwatorium Krakowskiego im. Witolda Lutosławskiego, prezeska Fundacji św. Cecylii, której celem jest promowanie uzdolnionej muzycznie młodzieży oraz organizowanie imprez kulturalnych, przewodnicząca Polskiego Towarzystwa Altowiolowego. W projekcie szefowa castingów i konsultantka wykonawców;
Anna Dziedzic
Bizneswoman prowadząca od wielu lat własną firmę, pasjonatka muzyki, wulkan energii, kobieta wielu aktywności, menedżerka i koordynatorka RE:STARS;
Dyrygent i dyrektor muzyczny koncertu - dr. hab Tomasz Chmiel
Dyrygent, pianista, aranżer, producent muzyczny. Adiunkt w Akademii Muzycznej w Krakowie, jest dyrygentem gościnnym Filharmonii Krakowskiej, Rzeszowskiej, Częstochowskiej, Dolnośląskiej, Szczecińskiej, NOSPR. Współpracuje z Operą Krakowską. Przez lata związany z Teatrem Muzycznym w Lublinie, Krakowską Operą Kameralną. Dyrygent Krakowskiej Młodej Filharmonii.
Promocja i komunikacja - Joanna Kongstad
Przez 20 lat pracowała w agencjach reklamy i promocji jako specjalistka PR, copywriterka, dyrektor kreatywna. Organizatorka i koordynatorka eventów, wystaw, konferencji i kongresów.
Przygotowanie wokalne uczestników – Ilona Szczepańska
Wokalistka, absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie. Współpraca m.in. z Wojciechem Groborzem, Joachimem Menclem, Stanisławem Soyką, Ottavio Dantone i Fabio Bonizzoni (Włochy), oraz Vincentem Dumestre (Francja). Festiwale: m.in. Opera Rara, Theatrum Musicum, Musica Poetica. Wieloletnie doświadczenie wokalne w zakresie muzyki klasycznej, zwłaszcza muzyki dawnej, ale również w dziedzinie muzyki rozrywkowej i jazzu.
Nagłośnienie i oświetlenie – Paweł Kędziora N.A.Limited Sound
Z firmą N.A.Limited Sound zrealizowaliśmy poprzedni koncert. Mówią o sobie: Gramy i świecimy od ponad 15 lat dla czołówki polskiej sceny artystycznej jak i zagranicznej

KONTAKT

Menedżer Projektu
Anna Dziedzic
Telefon 603 508 181
e-mail 
restars@kkpromotion.pl

Public Relations
Joanna Kongstad
Telefon 507 067 058
e-mail 
joannarestars@kkpromotion.pl

NAPISZ DO NAS

POLUB NAS

KK Promotion © 2018. All Rights Reserved