zrzut-ekranu-2017-04-26-o-15.21.22.png
img_9456.jpg
RE: STARS
KONCERT
TRIBUTE TO AMY WINEHOUSE
23 maja 2017 godz. 19:00
Filharmonia im. Karola Szymanowskiego w Krakowie, ul. Zwierzyniecka 1
GWIAZDA KONCERTU: KAYAH
Producent muzyczny: Michał Salamon (FOURS collective)
Zaśpiewają: Ewelina Przybyła, Joanna Azzja Mądry, Sandra Mika, Aicha Słoniec, Małgorzata Chruściel, Wojciech Myrczek
Prowadzenie: Tomasz Schimscheiner
Bilety do nabycie przez EVENTIM: www.eventim.pl/tributetoamywinehouse

 

... jej nazwisko często wymieniane jest w pierwszej TOP10 najlepszych muzyków wszechczasów. Kochają ją wszyscy. Jest nieśmiertelna. AMY WINEHOUSE! Już 23 maja o godz. 19:00 w Filharmonii Krakowskiej raz jeszcze zabrzmią najlepsze piosenki tragicznie zmarłej, muzycznej ikony XXI wieku. Pięć młodych, niezwykle zdolnych wokalistek oraz GWIAZDA WIECZORU - KAYAH wystąpią podczas koncertu TRIBUTE TO AMY WINEHOUSE w Krakowie.
 
Pierwszym wydarzeniem z cyklu RE: STARS jest koncert planowany na 23 maja 2017 w Filharmonii Krakowskiej. Będzie on poświęcony pamięci Amy Winehouse, jednej z najwybitniejszych wokalistek XXI wieku. Zaproszeni do współpracy artyści zaprezentują 18 utworów Amy, w tym najpopularniejsze "Back to black", "Rehab", "You know I'm no good", "Valerie" czy "Love is a losing game". Całość wydarzenia będzie nie tylko muzycznym i multimedialnym show. Organizatorzy zapewniają, że zrobią wszystko, by odtworzyć niezwykły nastrój jaki otaczał piosenkarkę. Aranżacje muzyczne przygotował Michał Salamon, pianista, dyrygent, lider zespołu FOURS collective.

W finale koncertu wystąpi KAYAH,
jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych artystek na polskiej scenie muzycznej.
 
Projekt ma za cel promowanie nowych twarzy polskiej estrady. Na scenie u boku KAYAH zaśpiewa 5 niezwykle utalentowanych wokalistek: Ewelina Przybyła, Joanna Azzja Mądry, Sandra Mika, Aicha Słoniec i Małgorzata Chruściel.

Więcej informacji na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1432979636776133/

RESTARS

RE: STARS to cykl koncertów oddający hołd muzykom, którym karierę przerwała przedwczesna śmierć lub byli niedocenieni za życia, a świat usłyszał o nich dopiero po ich odejściu. Fanom ich twórczości pozostało uczucie niedosytu. My chcemy wypełnić tę niszę i przywrócić publiczności artystów odchodzących w niepamięć. Sprawić by choć trochę mogli poczuć się jak na koncercie swojego ulubionego wykonawcy. Wierzymy, że muzyka żyje tak długo, jak długo jest wykonywana.

Pierwszym wydarzeniem z cyklu RE: STARS jest koncert poświęcony pamięci Amy Winehouse, który odbędzie się 23 maja 2017 roku. Kolejne koncerty będą upamiętniały twórczość następujących artystów: Violetta Villas, Michael Jackson, Czesław Niemen, Queen, Whitney Houston, George Michael oraz artyści polskiej sceny okresu międzywojennego, klasycy jazzowi i wiele wiele innych.
logo_restars.jpg
cover.png

KK PROMOTION

Kim jesteśmy? Grupą pasjonatów i wielbicieli muzyki. Naszą ideą jest przywrócenie pamięci twórczości wielkich artystów, którzy przedwcześnie odeszli, a ich muzyka wciąż budzi gorące emocje. Chcemy połączyć różne gusty muzyczne, różne style i stworzyć miejsce, w którym każdy, któremu bliska jest dobra muzyka, poczuje się jak w domu. Inspiracji szukamy w całym świecie muzycznym, ale łączy je wspólny mianownik - najwyższy kunszt.

Dla tej idei stworzyliśmy nową inicjatywę na kulturalno-muzycznej mapie Krakowa, jaką jest cykl koncertów „RESTARS”.

 

SPONSORZY

PARTNERZY

PATRONI MEDIALNI:

KONTAKT

Menedżer Projektu
Anna Dziedzic
Telefon 603 508 181
e-mail 
restars@kkpromotion.pl

Public Relations
Joanna Kongstad
Telefon 507 067 058
e-mail 
joannarestars@kkpromotion.pl

NAPISZ DO NAS

POLUB NAS

KK Promotion © 2018. All Rights Reserved