Palm Angels - opinie o marce

Natalia

Markę Palm Angels znam stosunkowo od niedawna, ale od razu się w niej zakochałam! Lubię lekki styl, a przy tym podobają mi się kolorystycznie. Uwielbiam szczególnie bluzy, w których najlepiej czuję się w domu, ale też podczas wieczornych spacerów, polecam!

Marysia

Uwielbiam modę uliczną, dlatego szybko spodobała mi się marka Palm Angels. Opinie na jej temat były zachęcające, więc kupiłam sobie fioletową bluzę z napisem i jestem bardzo zadowolona – jest przyjemna w dotyku, ładna i nie niszczy sie w praniu, serdecznie polecam 🙂

Eliza

Zazwyczaj unikam kupowania markowej odzieży, bo nie lubię wydawać pieniędzy na ubrania, ale czasami zrobię wyjątek – zwłaszcza w przypadku produktów marki Palm Angels. Opinie koleżanek początkowo zachęciły mnie do zakupu pierwszej bluzy i była to świetna decyzja, ponieważ wcześniej nie miałam tak fajnej 😀

Sylwia

Modą uliczną za bardzo się nie interesuję, bo wolę eleganckie kreacje, ale przecież nie będę ubierać sukienki chodząc po domu 🙂 Z tego powodu kupiłam sobie fioletową bluzę Bear marki Palm Angels. Produkt ma słodki nadruk, a do tego pasuje do wielu moich ubrań, dlatego serdecznie polecam!

Basia

Kupiłam sobie ostatnio czarny t-shirt z misiem firmy Palm Angels i nie spodziewałam się, że tak mi się spodoba. Przede wszystkim jestem pod wrażeniem tego, że nadruk nie niszczy się mimo dość częstego prania i regularnego ubierania, dlatego koszulka jest w pełni warta swojej ceny.